2020-09-16

Drodzy Uczestnicy egzaminu na studia 1. stopnia kierunku Projektowanie Gier i Przestrzeni Wirtualnej.Chcieliśmy podziękować wszystkim za zainteresowanie naszym kierunkiem.Gratulujemy osobom, które pomyślnie przeszły rekrutację. Prosimy śledzić informacje na stronie www.us.edu.pl, szczególnie dotyczące studentów rozpoczynających studia w Uniwersytet Śląski w Katowicach. Planowany jest program adaptacyjny on-line oraz szkolenie związane z zasadami bezpieczeństwa epidemicznego.Prosimy również pamiętać o zachowaniu pozostałych procedur niezbędnych do przyjęcia na studia – złożeniu w Dziekanacie Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ Cieszyn wymaganych dokumentów.Studenci pierwszego roku będą mieli zajęcia w najbliższym semestrze w trybie hybrydowym. Raz w miesiącu zajęcia odbywać będą się w Cieszynie w tradycyjnej formie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego. W pozostałe tygodnie nauka będzie zdalna. Będziemy Was informować na bieżąco.
W tym roku poziom na egzaminie był dobry i bardzo, bardzo wyrównany, stąd często małe różnice punktowe decydujące o zakwalifikowaniu. Jest nam przykro, że wielu osobom się nie udało. Chętnie przyjęlibyśmy Was zdecydowanie więcej. Niestety ilość miejsc jest ograniczona. Dysponujemy określoną liczbą pracowni, sprzętu i oprogramowania oraz kadrą nauczycielską mogącą prowadzić zajęcia na odpowiednio wysokim poziomie dla określonej liczby studentów.
Wszystkim życzymy powodzenia!