Joanna Saleta nagrodzona na FullDome Festival Jena

Animacja studentki PGiPW, specjalności grafika komputerowa gier, Joanny Salety pt. „Melancholia: faces of emptiness” została nagrodzona na FullDome Festival Jena w kategorii Use of innovative technologies. Lista wszystkich nagrodzonych tutaj.

Opis animacji
„Melancholia: faces of emptiness” to nowy fulldome short autorstwa Joanny Salety. Stworzony został w dość krótkim czasie, bo w okresie około 2 tygodni i opiera się głównie na zwizualizowaniu emocji. Widzowie przemierzają surrealistyczne, wymowne przestrzenie będące niejako uosobieniem odczuć samotności, pustki, opuszczenia.
Praca została wykonana w silniku Unreal Engine 4. Premiera miała miejsce 19 maja podczas wieczoru studenckiego na Fulldome Festival Jena. Jest jedną z 33 prac studenckich z całego świata, które biorą udział w przeglądzie.”

Strona projektu wraz z animacją

W poprzedniej edycji festiwalu animacja Joanny Salety „The Shadow” została nagrodzona w kategorii Performance Award.  Informacja o tym wydarzeniu tutaj

Gratulujemy!